Personal

Konsthallschef
Mats Stjernstedt  040-34 12 85  mats.stjernstedt(at)malmo.se

Enhetschef
Nadia Izzat 0733-34 40 26 nadia.izzat(at)malmo.se

Informatör
Lena Leeb-Lundberg 040-34 12 94 lena.leeb(at)malmo.se

Projektkoordinator utställningar
Anna Kindvall 0709-34 12 96 anna.kindvall(at)malmo.se

Projektledare
Antje Nilsson/workshops 0709-34 12 92 antje.nilsson(at)malmo.se
Magnus Ólafsson/teknik 0708-34 12 95 magnus.olafsson(at)malmo.se

Konstpedagog
Ylva Brännström 0709-34 12 89 (tjänstledig) ylva.brannstrom(at)malmo.se
Johannes Kjellgren 0709-34 12 89 (vikarie) johannes.kjellgren(at)malmo.se

Utställningstekniker
Stefan Tallberg 0709-34 12 93stefan.tallberg(at)malmo.se

Utställningsassistenter
Pedagogik/administration
Angela Cesarec 0709-34 12 90 angela.cesarec(at)malmo.se
Amanda Nordgren 040-34 12 86 amanda.nordgren(at)malmo.se

Visuell kommunikation
Anna Antonsson 0733-87 70 24 anna.antonsson(at)malmo.se

Registrering/administration
Marika Bredler 0709-34 12 91 marika.bredler(at)malmo.se

Registrering/värd
Magdalena Svensson 072-979 46 25 magdalena.svensson(at)malmo.se

Säkerhet/pedagogik/värd
Mårten Nilsson 0708-34 12 87 marten.nilsson(at)malmo.se

Bevakning/värd
Nilas Hultman 040-34 60 00 nilas.hultman(at)malmo.se
Peter Wallström 040-34 60 00 peter.wallstrom(at)malmo.se

Bokhandel
Per Engström 040-34 60 00 per.engstrom(at)malmo.se

Lediga tjänster
Lediga tjänster utannonseras på Malmö stads hemsida

Utskriftsversion

öppet alla dagar 11-17, onsdagar 11-21 • fri entré
hitta hitidag • nyhetsbrev • facebookinstagram

Om cookies